• 0542-77-05-37
  • apteka@bereginya.sumy.ua
  • Пн - Пт 8.00 - 18.00
Наші аптеки

 Мережа аптек "Берегиня" розпочала свою роботу у місті Суми у січну 2004 року. На сьогодні в мережі працюють шість аптек в різних районах міста

Мета аптеки "Берегиня" - це турбота про здоров'я наших відвідувачів шляхом забезпечення найбільш повного асортименту та максимальної доступності ліків і супутніх товарів
 

В наших аптеках постійно підтримується широкий вибір лікарських засобів, біологічно-активних харчових добавок, гомеопатичних лікарських засобів, лікувальної косметики, засобів фітотерапії, дитячого харчування і аксесуарів, засобів для хворих на цукровий діабет. Завдяки суворому контролю і точному дотриманню умов зберігання в нашій аптеці гарантується висока якість усіх товарів.

У нас Ви знайдете все необхідне для лікування та профілактики різноманітних захворювань і ведення здорового способу життя.

Особлива увага приділяється ціновій політиці: ми намагаємося зробити медикаменти найбільш доступними для всіх груп населення. Уважне ставлення до клієнтів та аналіз їх потреб привели нас до створення системи знижок для пенсіонерів та інвалідів.

Персонал наших аптеки це висококваліфіковані спеціалісти провізори та фармацевти завжди готові дати повну професіональну консультацію з приводу лікування. Ми використовуємо передові технології обліку в аптечному бізнесі що дозволяє контролювати й постійно розширювати наш асортимент. Найголовніше в нашій роботі це якість обслуговування професіоналізм, увага грамотне консультування.

Цілодобовий режим роботи наших аптек дозволяє здійснювати покупки в будь-який час дня і ночі.

Високі стандарти якості обслуговування в аптеках нашої мережі були оцінені на щорічному конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея", де наша компанія завоювала нагороду "Аптека року у Сумському регіоні"

Аптека "Берегиня" - це комфорт, низькі ціни, професіоналізм та турботливе ставлення до відвідувачів.


Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах


Cамолікування може бути шкідливим вашого здоров'я!
Довідкові матеріали про лікарські засоби, розміщені на сайті служать для ознайомлювальних цілей і не призначені для використання в якості керівництва по застосуванню. Застосовувати лікарські засоби необхідно тільки за призначенням лікаря і відповідно до оригінальної інструкцією, вкладеною в упаковку лікарського засобу.